DLACZEGO WARTO ZAMÓWIĆ U NAS SZAMBO BETONOWE?

Sprawdź jak osiągnęliśmy tak wysoką jakość wykonania przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny.

BETON B25

Nasze szamba wykonujemy tylko z betonu najwyższej jakości, który wytrzymuje aż 25 MPa nacisku.

TESTY SZCZELNOŚCI

Każde wyprodukowane przez nas szambo betonowe przechodzi 72h testy szczelności.

GWARANCJA

Na wszystkie nasze zbiorniki udzielamy 5 letniej gwarancji.

PRZEDE WSZYSTKIM WYSOKA JAKOŚĆ

Każde wyprodukowane przez nas szambo betonowe przechodzi rygorystyczne testy jakości i szczelności. Dzięki wykonaniu odlewu z betonu B25 oraz wykorzystania techniki odlewu w monolicie możemy zagwarantować, że nasz zbiornik będzie bezawaryjnie służył Państw przez długie lata.

Wysoka jakość nie oznacza wygórowanej ceny

Pomimo, że przykładamy tak wielką wagę do jakości zbiorników na szambo, to w naszym przypadku nie idzie ona w parze z wysoką ceną. Znamy realia rynku i oczekiwania naszych klientów. W związku z tym dbamy również o to, żeby nie sięgać za głęboko do Państwa portfeli optymalizując przy tym nieustanie stosunek jakości do ceny.

Cel osiągamy stosując sprawdzone przez rynek rozwiązania. Nasze procesy technologiczne są proste i skuteczne, w wyniku czego otrzymujemy produkt wysokiej jakości, w relatywnie nie wysokiej cenie. Wyniki sprzedaży nie kłamią, nasza strategia się sprawdza.

Każde zamówione u nas szambo betonowe posiada:

Atesty PZH

 

Aprobata ITB

 

Deklaracja Zgodności

 

Projekt Techniczny

 

Odlew wysokiej jakości

Aby stworzyć beton o najlepszych właściwościach, trzeba optymalnie dobrać mieszankę. Uzyskujemy to poprzez odpowiednio skomponowane proporcje cementu, kruszywa oraz tzw. wskaźnika wodno – spoiwowego. Jest to część naszej technologi wytwarzania zbiorników, której efektem jest uzyskanie odlewu o bardzo dużej wytrzymałości mechanicznej. Jego najważniejszymi parametrami mechanicznymi są wytrzymałość na rozciąganie oraz wytrzymałość na ściskanie. Taki beton jest nazywany B25, ponieważ jego wytrzymałość na ściskanie wynosi aż 25 MPa, natomiast średnia wytrzymałość na rozciąganie wynosi 2,2 MPa.

szambo betonowe widok z góry
szamba betonowe razem z pokrywami

Szeroka gama pojemności i zastosowań

W naszej ofercie znajdą Państwo szamba betonowe w szerokiej gamie pojemności i dostępnych konfiguracji. Produkujemy zbiorniki w pojemnościach od 2 – 12 m3.

Dodatkowo istnieje możliwość konfiguracji szamba, jako:

  • jednokomorowe,
  • dwukomorowe,
  • trzykomorowe.

PO DRUGIE PROFESJONALNY MONTAŻ

Nawet najlepiej wykonane szambo nie spełni swojej roli, jeżeli zostanie zamontowane w niefachowy sposób. Z nami mają Państwo pewność, że tak się nie stanie.

KALKULACJA KOSZTÓW

Pracownik przyjmujący Państwa zgłoszenie zada kilka pytań w celu oceny Państwa potrzeb i przygotowania wstępnej kalkulacji kosztów.

PRZYGOTOWANIE PROJEKTU

Po dogadaniu wszystkich szczegółów, przystępujemy do przygotowania projektu zbiornika.

FACHOWY MONTAŻ

Nasi pracownicy profesjonalnie zamontują szambo betonowe przy użyciu dźwigu w wykopie, uszczelnią łączenia i podłączą do instalacji sanitarnej.

Transport i montaż przy pomocy HDS-s

Dzięki wykorzystaniu tzw. HDS-a jesteśmy w stanie sprawnie dostarczyć i zamontować w przygotowanym wcześniej wykopie zamówione przez Państwa szambo. Nawet w szczycie sezonu przeważnie posiadamy na stanie zbiorniki w pełnej gamie rozmiarów, także czas od chwili przyjęcia zlecenia, do jego wykonania jest bardzo krótki. Nie ma tutaj żadnych pośredników, czy podwykonawców. Wszystkim zajmuje się nasza firm, jednocześnie w pełni kontrolując przebieg pracy i odpowiadając za ich prawidłowe wykonanie.

szambo betonowe na HDS-ie
komin szamba betonowego

Wszystkie niezbędne elementy są w cenie

Nie zarabiamy na niewiedzy klientów. Dla tego wszystkie elementy potrzebne przy montażu są wliczone w cenę każdego zbiornika. Dla szamba jednokomorowego, będą to:

  • 1 kominek rewizyjny (50cm),
  • właz betonowy,
  • pokrywa (zbrojona).

Szambo betonowe wysokiej jakości nie oznacza wygórowanej ceny.

Pomimo, że przykładamy tak wielką wagę do jakości zbiorników na szambo, to w naszym przypadku nie idzie ona w parze z wysoką ceną. Znamy realia rynku i oczekiwania naszych klientów. W związku z tym dbamy również o to, żeby nie sięgać za głęboko do Państwa portfeli optymalizując przy tym nieustanie stosunek jakości do ceny.

Cel osiągamy stosując sprawdzone przez rynek rozwiązania. Nasze procesy technologiczne są proste i skuteczne, w wyniku czego otrzymujemy produkt wysokiej jakości, w relatywnie nie wysokiej cenie. Wyniki sprzedaży nie kłamią, nasza strategia się sprawdza.

PO TRZECIE KOMPLEKSOWA OBSŁUGA KLIENTA

Dla nas klienta jest najważniejszy, dla tego każdy z Państwa może liczyć na doradztwo i fachową obsługę z naszej strony.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie

Nie ważne czy wiesz dokładnie jaki jakiego zbiornika potrzebujesz, czy nie masz jeszcze zielonego pojęcia na ten temat. Z nami osiągniesz cel. Doradzimy jak duży zbiornik powinni Państwo zakupić dla danego rodzaju i wielkości nieruchomości, jak przygotować grunt i wykop, czy trzeba i gdzie załatwić wszystkie formalności. To nam zależy na kliencie, nie odwrotnie.

Każdy nasz klient

Może liczyć na

  • zaangażowanie naszego pracownika w 100% 100%
  • doradztwo 100% 100%
  • pomoc w załatwieniu formalności 100% 100%

Masz jakiekolwiek pytania? Pisz lub dzwoń śmiało.

Osoba po drugiej stronie na pewno rzeczowo na nie dopowie. Nie ma głupich pytań, są tyko głupie odpowiedzi. Nasz pracownik chętnie podzieli się z Państwem swoją fachową wiedzą w zakresie doboru, transportu oraz montażu zbiornika na szambo na Państwa działce. Przedstawimy przybliżone koszty oraz ustalimy czas i miejsce realizacji zlecenia.

Szczegółowo odpowiemy na wszelkie pytania. Pokierujemy również Państwa w sprawach urzędowych, podpowiadając gdzie i jakie dokumenty należy złożyć / przedstawić. To nam zależy, żeby wszytko zostało przygotowane i wykonane zgodnie ze sztuką, a dzięki temu kolejny zadowolony klient trafił do naszego portfolio.

Szybki czas realizacji

 

w

Doradztwo przy doborze zbiornika

 

Pomoc w załatwieniu formalności

 

Fachowa wiedza

 

Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś!

Wybierz formę kontaktu, którą preferujesz: