ZBIORNIK BETONOWY NA DESZCZÓWKĘ

Zacznij wykorzystywać darmową wodę opadową.

Ekologia

Korzystanie z wody opadowej ma pozytywny wpływ na środowisko.

Oszczędność

Zapomnij o wysokich rachunkach. Zacznij korzystać z darmowej wody.

Zbawienie dla ogrodu

Naturalna, zdrowa i odpowiednia do podlewania roślin woda.

Bądź EKO

Bycie „eko” nie zawsze wiążę się z posinieniem ogromnych kosztów na nowoczesne instalacje, które zwracją się przez dziesięciolecia. Budowa betonowego zbiornika na deszczówkę nie jest droga, a za jego sprawą praktycznie od zaraz możesz zacząć korzystać z wody, która „spadła z nieba”.

Pozyskując wodę w ten sposób zmieszasz zużycie tzw. „kranówki”, co wypływa pozytywnie za środowisko naturalne.

Zbiornik na deszczówkę wykonany z betonu

zbiornik betonowy na deszczówkę

Instalując zbiornik na deszczówkę wykonany z betonu, oszczędzasz również zmartwień ekologom. W porównaniu do plastikowych alternatyw, beton w produkcji znacznie mniej zanieczyszcza środowisko, wytrzymuje znacznie dłużej i nie generuje odpadów, które potencjalnie mogą trafić do oceanów.

Dodatkowo zbiornik betonowy instalujemy całkowicie pod ziemią, co sprawia, że nie zakłóca on krajobrazu i jest praktycznie bezobsługowy.

Zbiorniki produkowane i instalowane przez naszą firmę pozwalają na skuteczne i praktyczne gromadzenie wody opadowej. Gwarantujemy, że nasze produkty są szczelne i trwałe dzięki naszej technologi wytwarzania zbiorników, której efektem jest uzyskanie odlewu o bardzo dużej wytrzymałości mechanicznej. Jego najważniejszymi parametrami mechanicznymi są wytrzymałość na rozciąganie oraz wytrzymałość na ściskanie.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, zapoznaj się naszą ofertą zbiorników.

Atesty PZH

 

Aprobata ITB

 

Deklaracja Zgodności

 

Projekt Techniczny

 

Zacznij oszczędzać już dziś

Zbiornik betonowy na deszczówkę to mniejsze rachunki za wodę.

Wykorzystanie wody opadowej w gospodarstwie domowym, znacznie obniża koszty związane ze zużyciem wody. Fakt ten sprawia, że obecnie coraz więcej właścicieli domów jednorodzinnych decyduje się na montaż instalacji przeznaczonej do gromadzenia wody deszczowej. Do tego celu idealnie sprawdzą się zbiorniki betonowe naszej firmy.

Zbiorniki tego typu są praktycznie bezobsługowe, ponieważ napełniają się samoistnie w momencie wystąpienia opadów. Zgromadzona już woda jest pobierana oczywiście przy pomocy pompy, której zużycie energii jest praktycznie jedynym rzeczywistym kosztem.

Zbiornik betonowy na deszczówkę to idealne rozwiązanie dla właścicieli:

 • domów jednorodzinny
 • ogródków działkowych
 • gospodarstw rolnych

Woda pozyskana w ten sposób może być wykorzystywana do:

 • podlewania roślin
 • mycia aut
 • napełniania basenów, oczek wodnych
 • nawadniania pól uprawnych

W zasadzie nie ma tutaj ograniczeń, oprócz tego, że nie może być ona rzecz jasna przeznaczona do konsumpcji.

zbiornik betonowy na deszczówkę

Szeroka gama pojemności

Dzięki szerokiej gamie pojemności, możemy dopasować wielkość zbiornika na deszczówkę idealnie do Państwa potrzeb. Dzięki temu zarówno posiadacze przestronnych ogrodów, jak i posiadacze małych ogródków znajdą u nas coś dla siebie. Mamy zbiorniki w pojemnościach:

 • 2m3
 • 4m3
 • 5m3
 • 6m3
 • 8m3
 • 10m3
 • 12m3

Woda idealna do podlewania roślin

Zadbaj o dobrą wodę dla swoich roślin

To idealne rozwiązanie dla ogrodników, zarówno tych zajmujących się ogrodem z pasji, jak i przedsiębiorców. Jedni i drudzy prawdopodobnie doskonale zdają sobie sprawę jak ważne dla zdrowia i ogólnej kondycji roślin jest ich regularne podlewanie. Nie tylko ilość, czy regularność ma tu znacznie. Bardzo ważnym czynnikiem jest również jakość wody jaką podzielamy nasze rośliny. Jak pokazują badania deszczówka, czyli woda pozyskiwana z opadów atmosferycznych najlepiej nadaje się do tego celu. W przeciweństwie do wody z wodociągów, deszczówka jest miększa, pozbawiona chloru, kamienia i innych szkodliwych związków, co przyczynia się do poprawy kondycji i wyglądu zielonych roślin.

Wbrew wielu opiniom korzystanie z deszczówki nie sprawia także żadnego kłopotu. Wystarczy włączyć pompę. To wszytko sprawia, że zbiorniki na deszczówkę zyskują coraz bardziej na popularności wśród posiadaczy pięknych, zadbanych ogródków.

Zbiornik betonowy na deszczówkę schowany całkowicie pod ziemią

W przeciwieństwie do tych wykonanych z plastiku, nasze zbiorniki umieszczamy zawsze w głębokim wykopie. Gwarantuje to lepszą ochronę przed czynnikami atmosferycznymi i tym samym mniejsze wahania temperatury wody (w naszym klimacie praktycznie nie zamarza). Drugą bardzo dużą zaletą, jest to, że taki zbiornik na deszczówkę nie psuje estetyki działki cz ogrodu, ponieważ jest praktycznie niewidoczny.

zbiornik na deszczówkę wykonany z betonu

Masz jakiekolwiek pytania? Pisz lub dzwoń śmiało.

Osoba po drugiej stronie na pewno rzeczowo na nie dopowie. Nie ma głupich pytań, są tyko głupie odpowiedzi. Nasz pracownik chętnie podzieli się z Państwem swoją fachową wiedzą w zakresie doboru, transportu oraz montażu zbiornika na szambo na Państwa działce. Przedstawimy przybliżone koszty oraz ustalimy czas i miejsce realizacji zlecenia.

Szczegółowo odpowiemy na wszelkie pytania. Pokierujemy również Państwa w sprawach urzędowych, podpowiadając gdzie i jakie dokumenty należy złożyć / przedstawić. To nam zależy, żeby wszytko zostało przygotowane i wykonane zgodnie ze sztuką, a dzięki temu kolejny zadowolony klient trafił do naszego portfolio.

Szybki czas realizacji

 
w

Doradztwo przy doborze zbiornika

 

Pomoc w załatwieniu formalności

 

Fachowa wiedza

 

Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś!

Wybierz formę kontaktu, którą preferujesz: